Hastane Sistemi

Hastane Otomasyon Sistemi

Meyer Hastane Otomasyon Sistemi

Meyer hastanenizde parmakizi, RFID ve Ip Kameralardan oluşan gelişmiş takip çözümleri sunmaktadır. Parmakizi, yüz tanıma cihazı, personel kart okuyucular, turnikeler ve RFID takip cihazlarından gelen veriler Meyer Hastane programı içinde işlenerek hastene yönetimine otomatik raporlar sunulur. Meyer Hastane Otomasyonunda birçok farklı bileşen ile hazırlanan esnek çözümler bulunmaktadır.

Hastane PDKS Sistemi
Doktor, Hemşire ve Hastane Personelinin işe giriş çıkışlarını parmakizi okuyucu ve yüz tanıma cihazları ile suistimale sebebiyet vermeden yüksek güvenlikle alınabilir. Ayrıca aynı sistem hastane yemekhanesinde ve özel bölgelere yönetime giriş alanlarındada kullanılabilmektedir.

Hastane Personel Kart Geçiş Sistemi
Hastene personelinin personel kartlarıyla mesaiye giriş çıkışlarını ve buna bağlı PDKS raporlanması, hakedişleri ve fazla mesaileri hesaplanabilmektedir. Aynı kartlar ile yemekhane giriş çıkışları ve hastane içindeki kapı turnike geçişleri takip edilebilmektedir.

Hastane Güvenlik Kamera Sistemi
Meyer yüksek çözünürlüklü IP Kameralar ve NVR sistemi ile Sağlık Bakanlığına uygun şekilde güvenlik kamerası gözlem ve kayıt hizmeti sunmaktadır. Ülkemizin önde gelen hastane zincirleri Meyer Güvenlik Kamera Sistemini kullanmaktadır.

Hastane RFID Takip Sistemi
Meyer RFID ile hastane içindeki hassas ve maddi değeri yüksek cihazların etiketler yardımı ile hastene içindeki konumunu yada taşınması halinde nere gittiğini yada hastane içinde belirlenen bölgelerden çıkarılması durumunda alarm verilmesini sağlar.

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.