Kartlı Geçiş Sistemi

Meyer Personel Kartlı Geçiş Sistemi


Suprema Personel Kart Okuyucular

Meyer kartlı geçiş sisteminde dünya lideri olan Güney Kore üretimi Suprema marka RFID Personel Kart Okuyucular tercih etmektedir. Çoklu platform desteği ile personel kartlarının cinsine göre cihazlar HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass özellikli Proximity kartları okuyabilmektedir. Personel kart okuyucu cihazlar; turnike geçişlerini ve kapı kilitlerini kontrol eden röleler içermektedir.

Meyer personel kart okuyucuları; personel giriş çıkış, geçiş kontrol, yemekhane takip sistemlerinde, ziyaretçi takip sistemlerinde ve PDKS yazılımlarında kullanılmaktadır.
Personel Kart Okuyucu Özellikleri

  • HDI, EM, Mifare, Desfire, Iclass özellikli Proximity kartları okuyabilen çoklu platform ve frekans desteğine sahiptir.
  • Proje özelliklerine göre IP65 standartında suya ve toza dayanıklı dış ortam ve iç ortam cihaz seçenekleri.
  • Kart okuyucu cihazlar lokalde turnike yada kapı açmak için kullanılabilir. Lokalde yapılan bu işlermler cihazların içinde zaman damgaları ile birlikte loglanır istenildiği zaman yazılım aracılığı ile incelenebilir, ayar değişiklikleri yapılabilir.
  • Online kullanılacak sistemlerde PDKS ve GKS yazılımlarına direk entegrasyon yapılabilir turnike, kapı geçişleri direk röleye verilebilir.
  • Bol yedek parça ve hızlı destek
  • API desteği ile birçok program ile rahat entegrasyon
Personel kartlı geçiş sistemleri

Personel kart okuyucu cihazlar kullanım amacına göre PDKS yada GKS sistemleri ile personelin işe giriş - çıkış zamanlarının tespitine, firma içindeki yetkilendirilmiş alanlara giriş - çıkış izinlerinin tanımlanmasında, yemekhane yada kantindeki hakedişler için kullanılabilmektedir.
İşe giriş çıkış noktalarına, tespit edilen kapı, turnike yada geçiş noktası gibi alanlara yerleştirilen personel kart okuyucular personelin kartını okutmasıyla birlikte personel kart ID'ler zaman damgalı şekilde yazılıma aktarılmaktadır. Bu zaman damgaları ile gelen kart ID'leri PDKS "personel devam kontrol" ve GKS "geçiş kontrol sistemi" yazılımlarına aktarılır. Bu yazılımlar aracılığı ile personelin yetkileri, işe giriş çıkış zamanları, mola zamanları, hakedişleri ve mesai ücretleri hesaplanabilir. Yazılımlarımız masaüstü yada internet ortamından online olarak çalışabilmektedir.

Personel kartları ise renki lazer baskı tekniği ile hazırlanır. 85x54 mm ebatlarındaki personel kartları üzerine firma logosu, personel resmi ve firmanın isteği çerçevesinde personel özlük bilgileri yer alır. Bu renkli yapı firmanın kurumsallığını temsil eder şekilde hazırlanır ve sürekli personel üzerinde bulunur.


personel kartlı geçiş sistemi kart okuyucu


Referanslar

Yıldız Holding Logo
Tav Holding Logo
İstanbul Ulaşım Logo
Yataş Logo
Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.