Parmak izi Tanıma

Suprema Parmak İzi Tanıma Cihazları

Parmak İzi Tanıma Sistemi

Güvenlik gibi son derece hassas bir konuda faaliyet gösteren Meyer, bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak sektör; dünyadaki en iyi ürünlerini araştırarak müşterilerine sunmaktadır.

Biometrik Parmak İzi Okuma Cihazları temini noktasında da bu hassasiyeti göz önünde bulundurarak Ar-Ge araştırmaları sonucu dünyanın yükselen teknoloji üreticisi Güney Kore'de kurulan Suprema INC ürünlerinin Türkiye tek distribütördür.

Suprema sadece biometrik tanıma cihazları üreten yüksek teknoloji şirketidir. Dünyanın 120 ülkesinde faaliyette bulunan Suprema, dünyanın en büyük borsalarından Kore borsasında KOSDAQ 094840 olarak işlem görmekte ve Kore borsasının Gizli Şampiyonu olarak adlandırılmaktadır. Dünya'da borsada işlem gören tek biometrik teknoloji şirketidir.

Suprema Parmak İzi Okuma Cihazları yüksek hassasiyete sahip üretimi tamamen Suprema tarafından yapılan parmak izi okuma sensörleri bulunmaktadır. Bu sensörlerde gömülü olarak çalışan ve çok noktadan tanıma özelliğine sahip 2004 yılından beridir ödül alan lider konumdaki parmak izi tanıma algoritmasına sahiptir.Suprema Parmak İzi Okuma CihazlarıSuprema Parmak İzi Sistemleri

  • Tanıma Süresi : Parmak izinin cihaz tarafından tanıma süresi sadece 0.3 saniyedir.
  • Sistem Dili : Türkçe Dahil 14 Dilde sesli yönlendirme ve uyarı.
  • Çalışma : Bağımsız ve network üzerinden online olarak çalışabilme.
  • Parmak izi okuyucu sensörü üreten birkaç firmadan biri olan SUPREMA Biyometrik sektörünün en fazla AR-Ge'ye yatırım yapan firmasıdır. Meyer kaliteye verdiği önem dolayısıyla yüksek çalışma verimliliği, garanti koşulları ve kullanım kolaylığı gibi özellikler nedeniyle Suprema ile çalışmayı seçmiştir
  • Bio Serisi parmak izli okuyucuları, ödüllü algoritması ile geçiş sistemlerinde eşsiz performans sunar. Biyometrik sektörünün en hızlı parmak izi tanıma ve onaylama süresine sahiptir.
  • Suprema ürünlerininin en önemli özelliklerinden biride kullanıcı parmağının direk olarak sensöre temas etmemesidir. Sensör ile parmak okuma alanında koruyucu koyu cam vardır, bu sayede çok hassas olan cihaz sensörü yağ, kir gibi dış etmenlerden etkilenmez.
  • Bu sayede son derece hassas olan parmak izi okuma sensörlerinin ömürleri son derece uzun olur.
  • Entegrasyon : Parmak izi tanıma sistemi mevcut sisteminize, (Personel kartlı yada diğer sistem ) yazılımınıza son derece kolay entegre edilebilir. Network üzerinden hem bağlanmada kolaylık hem de kullanım kolaylığı sunar.Parmak İzi Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır?

Parmakların uç bölgesi insan biyometrisine uygun olarak benzersiz olarak yaratılmıştır. Bu yapının aynısını yada bir benzerini hiçbir insanda bulunamayacağı için en güvenilir şifreleme yöntemi olarak kullanılır. Parmak ucu bölgesinde yer alan girinti ve çıkıntılardan meydana gelen bu yapı bir nevi biometrik haritaya benzer
Parmak izi okuma cihazları bu girinti ve çıkıntıların birbirine mesafesini, kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine uzaklığını algılayarak belli bir şifreleme algoritması oluşturur.
Bu algoritmaya dayalı olarak daha önceden cihaz içerisinde kaydedilen bir parmak izi tekrar cihaza okutulduğunda daha önce tanımlanan parmak izleriyle eşleştirme gerçekleşir.


Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.