Bekçi Saati

Bekçi Tur Kontrol Saati

Bekçi Tur Kontrol Saati Nasıl Çalışır

Bekçi saati bekçinin tur güzergahı üzerine kontrol edilmesi gereken noktalara anahtarlar yerleştirilir. Bu kontrol noktalarına geldiğinde sabit bulunan anahtarları saate girdiği anda saatin raporuna anahtarın giriş saati yazılacaktır. Saat içinde bulunan kağıt şeritten hangi noktadan ne zaman geçildiği hangi kontrol noktalarının atlandığı rahatlıkla öğrenilebilir.

Meyer Bekçi Saati ile bekçinizin geceleri uyumadığından ve devriye alanlarını tam zamanında kontrol ettiğinden emin mi olmak istiyorsunuz?
Meyer - Isgus Marka Bekçi kontrol saatleriyle güvenlikçinizin devriyeyi tam atıp atmadını günlük, haftalık, aylık şekillerde raporlar alabilirsiniz.
Kalem Pil ile çalışan cihaz zorla açılmalara ve güvenlikçinin değiştirmesine karşı %100 güvenliklidir ve Meyer Garantisi altındadır.
Ülkemize bu alanda getirelen ilk cihazdır, birçok büyük kurum ve fabrika alanında kullanılmaktadır.

Zaman içinde bekçilerin yerini güvenlikçilerin aldığı gibi bekçi saatlerinin yerinide güvenlik tur kontrol cihazları almıştır. Tamamen elektronik ve bilgisayar ortamında alınan rapolar ile komplike çözüm sunmaktadır. Yeni sistem Güvenlik Tur Kontrol Sistemi hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bekçi Saati hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.

Tel        : 0 216 999 24 99 (pbx)
Faks     : 0 216 999 25 00
Eposta :

Bekçi Saati
Bekçi Saati Büyük Resim

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.