Başarı Hikayeleri

Tab Gıda

Tab Gıda’ya bağlı olan Burgerking, Sbarro, Arbys ve Popeyes restoranlarının tüm Türkiye'deki 1.550 lokasyonunda 12.000 personelin parmakizi ile giriş çıkışı kontrolü, toplu puantaj sistemi ve lavobo giriş çıkış sistemi bulunmakta ve bunların tamamı online olarak çalışmaktadır.
Biometrik sektöründe en fazla lokasyon, cihaz ve personel sayısı ile lider bir projedir.
Farklı vardiyalar, il, ilçe lokasyonları ile TAB Gıda'ya özel geliştirilmiş puantaj programı ise sektöründe benzeri bulunmamaktadır. Tüm lokasyonlara ait veriler merkeze iletilmekte ve bu denli büyük bir data yazılımımız tarafından işlenmektedir.


Migros

Ülkemizin perakende devi Migros'un tüm Türkiye lokasyolarında 1.650 cihaz ile personel takibi ve giriş çıkış kontrolü yapılmaktadır.


Teknosa

Teknoloji ürünlerinin perakende satışı konusunda 350 lokasyon ile hizmet veren Teknosa Meyer Parmak izi okuma sistemi ile enteğre PDKS tercih etmiştir.


Shaya Group

Starbucks başta olmak üzere; Bath and Body Works, Claire's, Coast, Debenhams, Dorothy Perkins, Evans, Miss Selfridge, Topshop, Topman, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, The Body Shop, Victoria's Secret, Victoria's Secret Beauty and Accessories ve Warehouse markalarının Türkiye temsilcisi Shaya Group 550 lokasyonunda parmak iziyle personel devam kontrol sistemimizi kullanmaktadır.


CarrefourSA

Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA 500 lokasyonunda Meyer parmakizi okuma sistemiyle entegre personel devam kontrol sistemini tercih etmiştir.


Doğuş Perakende Grubu

Emporio Armani, Gucci Armani Jeans, Gucci Giorgio Armani, Emporio Armani, Armani Jeans, EA7, Armani Junior, Porsche Design, Loro Piana Da Mario, Vogue, Anjelique, Kitchenette, Gina, Ajia, Zuma, Mama, Carlotta, Poupon, Ca'd'oro, Gigi, Foodist Catering, Tom Aikens Restaurant, Tom's Kitchen, Tom's Deli, Raika, Wanna Pop, Wan-na ve A’jia gibi perakende alanında bağlı Doğuş Holding'e bağlı Doğuş Perakende Grubuna ait 196 lokasyonda Meyer parmak izi tanıma sistemli personel devam kontrol sistemi kullanılmaktadır.


Garanti Teknoloji

Garanti Bankasının data merkezi server odalarında Biyometrik sistemlerimizden El damar tanıma entegresiyle % 100 güvenlik


Sunman

Toyzz Shop ve Penzzshop ile oyuncak perakende zinciri bulunan Sunman'da 120 lokasyonda parmak izli personel takibinde Meyer'i tercih etmiştir.


Koç Üniversitesi

Kampüs içinde el terminali ile trafik kontrol ve ceza yönetim sistemi benzeri olmayan bir projedir. Projeye daha sonra plaka tanıma enteğre edilmiştir.


Yıldız Holding / Ülker Gebze Fabrika

El terminali ile ISG - İş güvenliği denetim sistemi hayata geçirilmiştir.


Polimeks İnşaat / Türkmenistan

Kartlı PDKS sistemine enteğre turnikeli geçiş sistemine dahil edilen el terminali ile sahada çalışan personelin formen ile kontrolü


Elkon Denizcilik

9 farklı lokasyonda 36 data hattı üzerinden veri aktarımı ve puantaj sistemi


Acıbadem

ACIBADEM Holding Sağlık Grubuna bağlı ACIBADEM Hastanelerinin tüm lokasyonlarında personel devam kontrol sistemi Meyer tarafından gerçekleştirilmiştir.


Philip Morris

Genel müdürlükte 4 yıldır sorunsuz şekilde işleyen 21 Parmak izi ve Kart okuyucuyla gerçekleşen projeyle Meyer Memnuniyeti

Tüm çözümlerimiz için ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.